چاپ مگنت


مگنت تبلیغاتی یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی است که کاربردهای مختلفی دارد و همچنین انواع کارآئی آن شامل : مگنت رو یخچالی ، وایت برد مگنتی ، کارت ویزیت آهنربائی و … می باشد مگنت ها در ابعاد و اشکال مختلف است . یک طرف آن آهنربائی بوده که جهت تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد . در اصل مگنت به معنای آهنربا می باشد که اجسام فلزی را بخود جذب می کند . که می توان از این قاب آهنربایی برای نصب روی هر سطح فلزی مثل کابینت و یخچال استفاده کرد .

چاپ مگنت تبلیغاتی در سایز و برش دلخواه شما چاپ و تولید می شود . چاپ مگنت بر روی کاغذ گلاسه صورت می گیرد و روی آن را با سلفون براق می پوشانند و بر روی مگنت نصب می شود .در تولید مگنت با توجه به سایز و قالب و یا هر شکلی که در نظر دارید قابلیت تولید و چاپ را دارد مگنت ها هدایای تبلیغاتی پرکاربرد که همیشه مورد استقبال عموم قرار گرفته است و با ماندگاری بالا همیشه در معرض دید مشتری قرار دارد .

مگنت تبلیغاتی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از خاص ترین هدیه تبلیغاتی است که محصولات شما بر روی شیک ترین و جذاب ترین مگنت ها با کیفیت بالا چاپ می شود . از مگنت تبلیغاتی برای معرفی برندهایی که محصولات آن مرتبط با آشپزخانه است استفاده می شود در آشپزخانه هر بار که به سراغ یخچال و یا کابینت ها می روید محل تبلیغ محصولاتی است  که مکرر در دید افراد قرار می گیرد بنابراین چاپ مگنت یکی از گزینه های مناسب برای تبلیغ کالاست.

مگنت تبلغاتی

نمونه یک
نمونه سه
نمونه پنج
نمونه دو
نمونه چهار
chap magnet
chap magnet
به ما امتیاز دهید post
فهرست