چاپ مگنت

چاپ مگنت
 

چاپ مگنت

 

مگنت تبلیغاتی یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی است که کاربردهای مختلفی دارد و همچنین انواع کارآئی آن شامل : مگنت رو یخچالی ، وایت برد مگنتی ، کارت ویزیت آهنربائی و … می باشد مگنت ها در ابعاد و اشکال مختلف است . یک طرف آن آهنربائی بوده که جهت تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد . در اصل مگنت به معنای آهنربا می باشد که اجسام فلزی را بخود جذب می کند . که می توان از این قاب آهنربایی برای نصب روی هر سطح فلزی مثل کابینت و یخچال استفاده کرد .

چاپ مگنت تبلیغاتی در سایز و برش دلخواه شما چاپ و تولید می شود . چاپ مگنت بر روی کاغذ گلاسه صورت می گیرد و روی آن را با سلفون براق می پوشانند و بر روی مگنت نصب می شود .در تولید مگنت با توجه به سایز و قالب و یا هر شکلی که در نظر دارید قابلیت تولید و چاپ را دارد مگنت ها هدایای تبلیغاتی پرکاربرد که همیشه مورد استقبال عموم قرار گرفته است و با ماندگاری بالا همیشه در معرض دید مشتری قرار دارد .

مگنت تبلیغاتی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از خاص ترین هدیه تبلیغاتی است که محصولات شما بر روی شیک ترین و جذاب ترین مگنت ها با کیفیت بالا چاپ می شود . از مگنت تبلیغاتی برای معرفی برندهایی که محصولات آن مرتبط با آشپزخانه است استفاده می شود در آشپزخانه هر بار که به سراغ یخچال و یا کابینت ها می روید محل تبلیغ محصولاتی است  که مکرر در دید افراد قرار می گیرد بنابراین چاپ مگنت یکی از گزینه های مناسب برای تبلیغ کالاست.

 

مگنت تبلیغاتی

  
5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت تماس کلیک کنید