منو

چاپ چوب و ام دی اف

چاپ چوب و ام دی اف
 

چاپ چوب و ام دی اف

 

امروزه از چاپ روی ام دی اف در دکوراسیون و کارهای تبلیغاتی برای طراحی‌های نوین و مدرن و معرفی کسب و کار، محصولات و خدمات استفاده‌های گوناگونی می‌شود.

چاپ مستقیم چوب موارد مصرف مختلفی در دکوراسیون داخلی و خارجی مثل چاپ روی تخت و سرویس خواب، لوازم چوبی منزل، میز، کمد و بوفه دارد همچنین چاپ روی دیوارپوش‌ها و پارتیشن‌های چوبی، ادوات موسیقی چوبی از جمله کاخن و گیتار، اسباب بازی‌ها و پازل‌های چوبی، انواع ساعت‌های چوبی، چاپ عکس روی ام دی اف و شاسی، چاپ لوح تقدیر و تندیس چوبی،ساخت تابلوهای تبلیغاتی چوبی، ماکت سازی، چاپ زیر لیوانی چوبی و کلیه مصنوعات چوبی و … از دیگر کاربردهای چاپ مستقیم چوب به شمار می‌روند.

چاپ عکس روی چوب و چاپ انواع طرح و نقش روی ام دی اف در شرکت نیوچاپ با استفاده از دستگاه فلت بد یووی به صورت مستقیم با کیفیت بالا و ماندگاری بسیار زیاد انجام می‌گیرد که ضد آب و ضد خش می باشد.

چاپ دیجیتال چوب را می‌توان بدون محدودیت در طرح های متنوع رنگی با وضوح بالا انجام داد و با استفاده از وارنیش می‌توان مقاومت چاپ را در برابر خش پذیری و انواع آسیب بهبود بخشید.

چاپ عکس روی چوب در انواع طرح و رنگ، ابعاد و ضخامت‌های مختلف انجام می‌گیرد که انتخاب هر سایز و ضخامت بستگی به کاربرد مصرف و سلیقه مشتری دارد.

   

چاپ اختصاصی روی چوب

     
3/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت تماس کلیک کنید