منو

چاپ لوح تقدیر

چاپ لوح تقدیر

چاپ لوح تقدیر

 

جهت تشویق ، تشکر ، تبریک ویاد بود که از فرد و یاسازمان خاصی به عمل می آید از لوح تقدیر استفاده می شود. لوح تقدیر حجمی است و از متریال های مختلف ساخته می شود مانند لوح تقدیر مقوایی،لوح تقدیر چوبی و فلزی،لوح تقدیر بافت و لوح تقدیرکاشی.
مجموعه نیوچاپ کلیه لوح تقدیر های تولید شده را می تواند همراه با جعبه های خاص ارائه دهد و یا به صورت پایه دار تولید نماید. جعبه های لوح تقدیر از جنس های مختلف تولید می گردد مانند جعبه چرم، جعبه مخمل، جعبه گالینگور و جعبه چوبی.

 

1) لوح تقدیرمقوایی:

لوح تقدیرمقوایی بر روی کاغذ های خاص چاپ می گردد و داخل جلد های با روکش چرم، گالینگور و… قرار می گیرد.لوح تقدیر مقوایی به صورت یک و دو لت در سایز   A4 یا    A5 تولید می گردد.

 

A)لوح تقدیر مقوایی کتابی :به صورت

 

A-1) یک لت                                                             A-2) دو لت                                                         A-3) سه لت

 

 

2) لوح تقدیر جعبه دار اعلاء

سایز هر لت لوح تقدیر معمولا   A4   یا    A5    می باشد.
در انواع رنگهای سورمه ای،سبز و زرشکی و … موجود می باشد.

 

نمونه 1

 

3)لوح تقدیر چوبی.فلزی

 

 نیوچاپ با استفاده از حک و برش فلزات و غیر فلزات و استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات لیزر و استفاده از طراحان حرفه ای روی انواع سطوح لوح تقدیر های ترکیبی فلز و چوب را که دارای چاپ های تصویری(4 رنگ  CMYK )می باشد در طرح و سایز های مختلف تولید می کند.

 

 

4)لوح تقدیر کاشی یا سرامیک:

 

لوح تقدیر(تقدیر نامه) سرامیک و کاشی از لحاظ دوام و زیبایی بهتر از کاغذ می باشند معمولا مانند سایر لوح تقدیر ها کهنه نمی شود و لوح تقدیر کاشی یا سرامیک در مدل های مختلف تولید می گردد مانند لوح تقدیر کاشی و سرامیک با جعبه، لوح تقدیر کاشی سرامیک با پایه مخمل، لوح تقدیر کاشی سرامیک با پایه چوبی ، لوح تقدیر کاشی سرامیک دیواری، لوح تقدیر کاشی.

مجموعه نیوچاپ لوح تقدیر (تقدیر نامه) کاشی و سرامیک، سنگی را در سایز های 10 * 10 ،20* 20 ، 20  * 30 تولید می نماید.

 

 

 

ب )لوح تقدیر کاشی با پايه مخمل:

 

لوح تقدیر کاشی، سرامیک با سنگ را می توان به صورت پایه ایستاده تولید نمود که پایه لوح تقدیر (لوح سپاس) می تواند از جنس مخمل یا جیر اعلاء نیز باشد.

 

 

5)تندیس پلکسی

 

تندیس از جدیدترین محصولات نیوچاپ است. برای اولین بار در کشور، از ویژگی‌های این محصول می‌توان به

  • طراحی بروز و شیک
  • کیفیت چاپ بسیار بالا
  • قابل شستشو
  • نشکن
  • قابلیت چاپ ۶ رنگ
  • قابل چاپ عکس و طرح دلخواه بدون هیچ محدودیت

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت تماس کلیک کنید