منو

بج سینه

بج سینه

 

بج سینه برش خورده

بج سینه یا همان نشانه سینه نمادی از وابستگی اشخاص به ارگان و سازمان خود است. این محصول با عناوین دیگری همچون اتیکت سینه، سنجاق سینه و گل سینه نیز شناخته می شود. در همین راستا نیوچاپ افتخار دارد با طراحی و ساخت بج سینه برای سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی یکی از پیشگامان تولید این محصول باشد.

بج سینه به برند شما اعتبار می بخشد و میزان توجه شما را به برندتان نشان میدهد؛ بج سینه می تواند اعضای یک کسب و کار را معرفی کند .

بج سینه در انواع مختلف ساده مانند دایره، مربع، مستطیل و مثلث تولید می شود و امکان طراحی و تولید اشکال خاص متناسب با طرح لوگوی شما وجود دارد ، پایه همه بج سینه ها فلزی است که گاه بصورت طلایی یا نقره ای است و گاه بصورت فلز رنگ شده عرضه می شود.

این بج ها در دو رنگ نقره ای و برنجی تولید می شوند و از نوع سوزنی هستند.

اندازه ی کوچک آن ها در کنار شکل پذیری قوی باعث استفاده ی آن ها در اکثر سازمان های دولتی و خصوصی شده است.

اتیکت سینه

چاپ آرم و لوگوی شرکت ها به همراه تصاویر مورد نظر شما بر روی آلومینیوم به صورت بچ سینه بدون محدودیت در رنگ و تعداد.

نصب آسان بصورت آهنربایی جهت استفاده آقایان و خانم ها (بدون سوراخ شدن لباس)

چاپ روی اتیکت سینه مهم ترین مسئله در ساخت آن می باشد .

از چاپ برای درج لوگو  و مشخصات استفاده می شود . تصور نمایید که چاپ استفاده شده از نوع بی کیفیت باشد و بعد از مدت کوتاهی کم رنگ شده یا پاک شود ، در این صورت بج سینه دیگر کارایی خود را از دست می دهد و مزیتی در استفاده از آن وجود نخواهد داشت . به همین علت ماندگاری چاپ مهم ترین مسئله در چاپ روی بج است.

پلاک سینه یا همان بج سینه جهت معرفی فرد،شرکت،موسسه ،نهاد دولتی یا خصوصی در ابعاد و فرمهای خاص طراحی و ساخته می شود .

عموما نشان و پلاک سینه و به اسم مستعار دیگر بج سینه از متریالهایی مثل پلکسی و برنج و استیل با برش لیزر و یا اسید کاری ساخته می شود . برای نصب آن بر روی انواع پوشاک از سنجاق مخصوص و یا مگنتی و نیز سوزنی یا دوخت استفاده میگردد

بج آلومینیومی طوری طراحی شده اند که میتوان بر روی آن ها بصورت تمام رنگ چاپ زد.

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت تماس کلیک کنید